venerdì 17 ottobre 2014

Flamurtari-Skenderbeu 1-1: formacionet dhe golatGolat: Abilaliaj 12' / Vangjeli 30'

Flamurtari: I.Lika, Arbri, Veliu, Douglas, Mici, Muzaka, Lena, Vucaj (Gelashvili), Telushi, Lika (Idrizi 40'), Abilaliaj (Gilberto 74').

Skenderbeu: Shehi, Vangjeli, Jashanica, Osmani, Arapi, Progni (Dimo 46'), Alikaj, Lilaj, Berisha, Ribaj, Olayinka (Sefa 57').

Karton te verdhe: Mici, Douglas, Arbri / Lilaj, Berisha, Jashanica

Karton te kuq: Mici / Lilaj, Berisha


Reazioni: