lunedì 10 novembre 2014

[VIDEO] Fation Sefa i dedikon golin Alban Hoxhes

Sulmuesi lushnjar i skuadrës së Skëndërbeut shënon dhe feston pranë tifozëve të Partizanit, duke ia dedikuar golin ish-shokut të tij të skuadrës Alban Hoxha, i cili momentalisht po kalon një moment të vështirë në familjen e tij.Reazioni: